Neue Straßenbenennungen

Salzstraße1812.
2. Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt
Allacher Tunnel
23. Allach-Untermenzing
Am Gries
1. Altstadt-Lehel

Werbung

About us

Description

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat cum laudantium quos tempora magnam voluptas sint perspiciatis nulla ipsa itaque atque quod incidunt maiores iusto, laborum, magni aliquam. Aut eligendi nesciunt nobis eum dolorum maxime corporis dicta, repudiandae eveniet ab laboriosam minima voluptate quaerat sequi modi suscipit cumque unde. Rerum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Debitis porro, magni obcaecati cupiditate nulla rem quae, eveniet corrupti reprehenderit maiores nobis doloribus expedita non quasi itaque. Incidunt, delectus quidem vitae laudantium, natus quibusdam odio eius eligendi tenetur! Ea, repudiandae eveniet ab minima laboriosam minima voluptate quaerat sequi harum. Aspernatur harum labore voluptates modi aperiam sunt, sit quaerat, soluta perspiciatis.

Jahrestage

Geburtstag

Name
geboren
gestorben
Alter
Geb.tag
Sommerfeld , Arnold5.12.186826.4.195183151
Funke, Linus5.12.187724.3.196184142
Pranckh, Siegmund Freiherr von5.12.18218.5.188867198
Werner, Heisenberg 5.12.19011.2.197675118
Erdmann, Rhoda5.12.187023.8.193565149

Todestag

Name
geboren
gestorben
Alter
Todestag
Bischoff, Theodor Ludwig Wilhelm28.10.18075.12.188275137
Dumas, Alexandre d. Ä. 24.7.18025.12.187068149
Rau, Gustav28.2.18805.12.19547465
Hartmann, Karl-Amadeus2.8.19055.12.19635856
Harz, Carl Otto28.11.18425.12.190664113
Mozart , Wolfgang Amadeus27.1.17565.12.179135228
Pettenbeck, Maria von5.2.15735.12.161946400
Platen-Hallermünde, August Graf von24.10.17965.12.183539184