Neue Straßenbenennungen

Salzstraße1812.
2. Ludwigsvorstadt-Isarvorstadt
Neue Königs-Straße
1. Altstadt-Lehel
Allacher Tunnel
23. Allach-Untermenzing
Am Gries
1. Altstadt-Lehel

Werbung

About us

Description

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat cum laudantium quos tempora magnam voluptas sint perspiciatis nulla ipsa itaque atque quod incidunt maiores iusto, laborum, magni aliquam. Aut eligendi nesciunt nobis eum dolorum maxime corporis dicta, repudiandae eveniet ab laboriosam minima voluptate quaerat sequi modi suscipit cumque unde. Rerum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Debitis porro, magni obcaecati cupiditate nulla rem quae, eveniet corrupti reprehenderit maiores nobis doloribus expedita non quasi itaque. Incidunt, delectus quidem vitae laudantium, natus quibusdam odio eius eligendi tenetur! Ea, repudiandae eveniet ab minima laboriosam minima voluptate quaerat sequi harum. Aspernatur harum labore voluptates modi aperiam sunt, sit quaerat, soluta perspiciatis.

Jahrestage

Geburtstag

Name
geboren
gestorben
Alter
Geb.tag
Fechenbach, Felix28.1.18949.8.193339126
Wüllner, Franz28.1.18327.9.190270188
Prantl, Karl von28.1.182014.9.188868200
Herking, Ursula28.1.191217.11.197462108
Burkei, Ria28.1.193511.8.20107585

Todestag

Name
geboren
gestorben
Alter
Todestag
Stifter , Adalbert23.10.180528.1.186863152
Baldus, Richard11.5.188528.1.19456075
Schauer, Genoveva2.10.189828.1.19626458
Mutschelle, Sebastian18.1.174928.1.180051220
Parrot, Carl Philip August1.2.186728.1.191144109
Pietzsch, Richard23.3.187228.1.19608860
Riezler, Siegmund von2.5.184328.1.19278493
Lindgren, Astrid14.11.190728.1.20029518